/nl-nl FIFA 19 Apex Legends De Sims Anthem Electronic Arts Home Electronics Arts Home Bladeren door games Bibliotheek Gratis te spelen Shop op Origin Over EA Nieuws Studio's Vacatures Help Forums Games Free to play Shop op Origin Over Help Forums Nieuwsbrief Word lid van EA Access Lid worden van Origin Access

Een kijkje achter de schermen bij de ontwikkeling van SimCity BuildIt Regions

Game GM Inka Vikman bespreekt de speluitbreiding van SimCity BuildIt met prachtige gebieden.

Van concept tot oplevering

De nieuwste update van SimCity™ BuildIt, Regions, heeft drie leuke nieuwe kaarten waarmee bouwers hun stad kunnen uitbreiden tot een wereld!

Game GM Inka Vikman vertelt ons over het ontwikkelingsproces, van concept tot oplevering, en legt uit waarom het team besloot om Regions te maken. 

Hoi Inka, wil je ons wat meer vertellen over jouw werk aan SimCity BuildIt?

Hoi! Ik ben Inka, Game GM voor SimCity BuildIt.

Ik werk met een getalenteerd team artiesten, programmeurs en ontwerpers bij Tracktwenty studio in Helsinki, Finland.

De afgelopen 5 jaar hebben we als studio gewerkt aan het uitbouwen van deze prachtige titel.

Ik ben verantwoordelijk voor de introductie van leuke, nieuwe ervaringen voor spelers en bouw die uit met mijn team.

Hoe kwam het team tot de beslissing om het spel uit te breiden en SimCity BuildIt Regions te ontwikkelen?

De belangrijkste wens uit de community was "meer land" – en daar hebben wij naar geluisterd!

Jullie vroegen erom, maar wij wilden jullie wensen en verwachtingen overtreffen door iets nieuws en inspirerends te maken. Daarom besloten we jullie drie nieuwe kaarten met nieuwe content te geven.

Hoe hebben jullie rekening gehouden met de gameplay voor de drie nieuwe stadskaarten?

We wilden het bouwavontuur uitbreiden, nieuwe puzzels introduceren en de gameplay uitbreiden met mooie uitzichten.

Is het creatieve team tegen uitdagingen aangelopen tijdens het ontwikkelen van de nieuwe kaarten?

Regions was een van favoriete updates aller tijden van het ontwikkelingsteam; ook zij hadden er veel zin in. Dit was het juiste moment. Het was geweldig om iets volledig nieuws te kunnen creëren voor onze spelers. We konden zelf ook niet stoppen met spelen!

Vroege concepten voor de kaarten

Hoe heeft het ontwikkelingsteam experimenten en onderzoek gebruikt om de eerste versies van Regions te bouwen?

Ik heb de visie besproken met mijn Technical Director, en hij vond het zo'n goed idee dat het eerste prototype van Regions de volgende dag al klaar was! Ons team artiesten heeft de visuele richting verkend met de ontwerpers en meerder opties uiteengezet voordat we besloten welke optie we verder uit zouden werken. Uit eerdere enquêtes was gebleken dat onze spelers graag ecologische steden, meer stranden en meer variatie in woningen wilden zien. Onze spelers houden van natuur en naar onze mening is Kalkstenen Kliffen de mooiste kaart ooit!

De belangrijkste wens uit de community was "meer land" – en daar hebben wij naar geluisterd!

Kun je ons meer vertellen over het ontwikkelingsproces vanuit het oogpunt van de ontwerpers?

Antanas Gudonis (Lead Artist): Nadat we de thema's voor de nieuwe kaarten besloten hadden, hebben we snel wat 3D-concepten gecreëerd om verschillende kleuren, kenmerken en composities te proberen.

Vervolgens hebben we voor elke kaart rasters voor bebouwbare gebieden ontwikkeld als basis om 3D-modellen van landschappen eromheen te creëren.

Zodra we tevreden waren met het terrein, zijn we rotsen en bomen gaan toevoegen om de kaart levendiger te maken.

Tijdens de laatste ontwikkelingsfase hebben we de kleuren verder verfijnd en vogels, wolken en partikeleffecten toegevoegd.

Gedurende het ontwikkelingsproces van de drie kaarten is er van alles aangepast. We hebben geprobeerd de afstanden tussen de verschillende bebouwbare gebieden natuurlijker te maken, camerahoeken goed te laten aanvoelen en de juiste hoeveelheid detail te vinden, rekening houdend met de beperkingen van mobiele platforms.

Ontwikkeling concept art

Welke nieuwe beelden en functies kunnen spelers verwachten in Cactuskloof, Groene Vallei en Kalkstenen Kliffen, en hoe verschillen de regio's van elkaar?

In Groene Vallei krijg je drie gebieden om op te bouwen. Een ervan is een eiland met twee stranden! Op deze kaart hebben inwoners mogelijkheden om duurzaam te wonen, want spelers kunnen huizen met daktuinen bouwen. Je kunt een organische markt bouwen voor je inwoners en groener produceren met meer ecologische opties.

Groene Vallei-kaart

De Cactuskloof heeft een geweldige sfeer met haar prachtige rode kloven. Bouw tankstations voor je inwoners, gebruik olie om autobanden te maken, enzovoorts.

Cactuskloof-kaart

Kalkstenen Kliffen is een prachtige kaart, met nieuwe groentinten, natuur en rivieren. Het contrast met het stedelijke gebied brengt deze kaart echt tot leven. Voor spelers die de maximale bevolking willen bereiken is deze kaart een leuk puzzel om op te lossen, want de stad heeft een H-vorm. 

Kalkstenen Kliffen-kaart

Naast de kaarten van Regions kunnen spelers nieuwe taken voltooien met de Strijd tussen burgemeesters terwijl ze deze nieuwe kaarten ontgrendelen. Ook is het handelskantoor beschikbaar op alle kaarten. 

Is er verder nog iets wat je wil vertellen over de ontwikkeling van Regions?

Terwijl we deze nieuwe content ontwikkelden, dachten we vaak terug aan de tijd dat we begonnen met de ontwikkeling van het spel.

We kwamen nieuwe creatieve problemen tegen terwijl we nieuwe kaartindelingen ontwikkelden en we hadden echt het idee dat we onszelf uitdaagden om risico's te nemen met deze nieuwe kaarten. In de toekomst willen we meer kaarten ontwikkelen, want ze zijn leuk om te maken en om te spelen.

We hopen dat jullie genieten van Regions en ons feedback geven over wat het volgende is dat jullie willen zien!

______________________

Verken alle drie de nieuwe kaarten in SimCity BuildIt Regions!

Blijf meepraten over alles wat met EA te maken heeft: Lees ons blog, volg ons op Twitter en Instagram, en vind ons leuk op Facebook.

Gerelateerd nieuws

Building Healthy Communities Summit

Electronic Arts Inc.
13-jun-2019

Samenkomen om te spelen

Electronic Arts Inc.
3-jun-2019
EA doneert $ 1 miljoen voor de bouw van een meer betrokken wereld

Alle informatie over de livestreams van EA PLAY 2019 en meer!

Electronic Arts Inc.
29-mei-2019
Alle informatie over de livestreams van EA PLAY 2019 en meer!
Bedrijfsleiders Pers Investeerders Playtesting Updates van Origin Access Online service-updates facebook twitter youtube instagram twitch Bladeren door games Over Support Shop op Origin United States United Kingdom Australia France Deutschland Italia 日本 Polska Brasil Россия España Ceska Republika Canada (En) Canada (Fr) Danmark Suomi Mexico Nederland Norge Sverige 中国 대한민국 繁體中文 Juridisch Gebruikersovereenkomst Privacy- en cookiebeleid (je privacyrechten)