Battlefield V FIFA 19 Madden NFL 19 De Sims Anthem Electronic Arts Home Electronics Arts Home

Lid worden en opslaan

Neem EA Access Lid worden van Origin Access

In hun eigen woorden – Eleanor Meltzer

Risk Manager voor EA Customer Experience, praat over haar werk en het creëren van een veilige omgeving voor spelers.

Bij Electronic Arts doen we alles om de wereld te inspireren om te spelen. Ongeveer 8800 werknemers brengen de pret van spelen elke dag mee naar EA en leven volgens onze Purpose & Beliefs (creativiteit, grensverlegging, passie, vastberadenheid, leren en teamwork) om krachtige en meeslepende ervaringen te bieden aan miljoenen spelers over de hele wereld. Ter ere van werknemers die deze waardes uitstralen tijdens hun werk, zijn we bij EA recentelijk begonnen aan ons eerste jaarlijkse Purpose & Belief Awards.

Maak kennis met Eleanor Meltzer, Risk Manager voor EA Customer Experience. Eleanor heeft de "Inspire the World to Play Award" ontvangen voor haar verdiensten om het bedrijf te beschermen en een veilige speelomgeving te maken voor onze spelers. 

 

Wat is jouw rol bij EA?

Ik ben onderdeel van het team dat verantwoordelijk is voor het maken van een veilige omgeving voor spelers en werknemers door ze te beschermen tegen social engineering en fraude. Social engineering kan vele vormen aannemen die een negatieve invloed hebben op de speelervaring door content bloot te stellen aan diefstal en fraudeurs een oneerlijk voordeel in-game te geven. Het meest fascinerende onderdeel van mijn werk is het opsporen van zwakheden en samenwerken met allerlei teams binnen EA om de beste oplossing te vinden om onze spelers veilig, tevreden en gamende te houden!

Eleanor betreedt het podium om haar "Inspire the World to Play Award" te ontvangen

Wat vind je het leukst aan je werk?

Ik krijg elke dag de kans om na te denken over risicobeperking op globaal niveau. EA is immers een globaal bedrijf met miljoenen spelers over de hele wereld. Ik heb mijn diploma gehaald in internationale betrekkingen en politieke wetenschappen en heb meegedaan aan meerdere vrijhandelsonderhandelingen als een handelsmerkenexpert. Dus dagelijkse betrokkenheid rondom cultureel gevoelige onderwerpen, lokalisatie en vragen van spelers zijn voor mij bijzonder stimulerend.

We hebben een enorme spelersgemeenschap en elke dag biedt nieuwe kansen om iets nieuws te leren. Dat vind ik erg spannend!  

Wat is jouw favoriete game aller tijden?

Ik hou van Mass Effect. Mass Effect biedt een enorme open wereld die ik op mijn eigen gemak kan verkennen. Of je nou van het singleplayer-verhaal of de multiplayer houdt, het spel leent zich bijzonder goed voor beide. Dat bevalt me wel.

Ik speel zelfs samen met mijn man, hoewel hij op "insanity" speelt en ik op "narrative". Het is geweldig om een game te hebben waarvan iedereen kan genieten, ongeacht hun vaardigheidsniveau.

Wat zijn je eerste herinneringen van gamen?

Ik heb wel ervaring met games opgedaan voordat ik bij EA ben begonnen, maar ik zou mezelf geen gamer noemen. Ik ben opgeroeid zonder tv of console. Toen ik bij EA begon, was het voor mij een kans om te leren over de wereld van games terwijl ik mijn kennis op het gebied van risicobeperking op nieuwe en uitdagende wijzen kon toepassen. 

Wat betekent het voor jou om de wereld te inspireren om te spelen?

Voor mij gaat het om het scheppen van een veilige omgeving voor onze spelers en het leveren van de juiste tools aan onze customer experience-afdeling om de best mogelijke diensten te leveren. We zijn geen wethandhavingsorganisatie. Het is onze rol om te kijken naar het landschap en te bepalen hoe we onze spelers en werknemers het beste kunnen beschermen tegen social engineering en fraude. Hierdoor kunnen we onze spelers op een leuke en betrokken manier inspireren terwijl we een duurzaam verband vol vertrouwen opbouwen.

Hoe voelde het om de "Inspire the World to Play Award" te mogen ontvangen?

Het was een geweldig gevoel om te worden erkend in onze Global Town Hall en om te lunchen met de bestuursleden van EA die alle onderscheidingen voor ons hebben gemaakt. Het feit dat EA me de kans heeft gegeven om een gulle donatie te geven aan een goed doel van mijn keuze was een van de mooiste prijzen die ik me had kunnen voorstellen. Ik heb gekozen om te doneren aan Volunteer Legal Services of Central Texas. Deze organisatie levert gratis juridische dienstverlening aan personen met een laag inkomen die zelf geen vertegenwoordiging kunnen betalen.

En ze gaan mijn gelijkenis gebruiken voor een van de trainingscoaches in FIFA 18. Dat vind ik zó leuk! Ik ga de game natuurlijk zelf kopen om daarvan te genieten, en ik zal al mijn vrienden aansporen om hetzelfde te doen.

Iedereen krijgt vanaf hun eerste werkdag de kans om een verschil te maken. Bij EA hoef je jezelf niet te bewijzen om deel uit te maken van de familie.

Wat betekent het voor jou om erkend te worden?

Ik ben pas in februari 2016 bij EA begonnen. Ik vind het erg bijzonder dat mijn collega's iemand hebben genomineerd die hier nog niet zo lang zit en het toont aan dat iedereen in EA een belangrijk onderdeel uitmaakt van het team, ongeacht hoe lang ze al bij het bedrijf zitten. Iedereen krijgt vanaf hun eerste werkdag de kans om een verschil te maken. Bij EA hoef je jezelf niet te bewijzen om deel uit te maken van de familie. Hierdoor kunnen we sneller handelen als bedrijf, omdat iedereen zich op zijn gemak voelt om zich in te zetten voor onze spelers.

 


Wil je werken in de game-industrie? Bezoek onze carrièrepagina!

Blijf meepraten over alles wat met EA te maken heeft: Lees onze blog, volg ons op Twitter en vind ons leuk op Facebook

Gerelateerd nieuws

Battlefield V: het bouwen van de Enigma

Electronic Arts Inc.
14-dec-2018
Lees hoe Jackfrags een uitgebreide jacht op easter eggs in Battlefield heeft geïnspireerd

Irradiant Cosplay: Project Anthem

Electronic Arts Inc.
7-dec-2018
Ontdek hoe de onthullingtrailer van de gameplay van Anthem een stel inspireerde om zelf een Ranger javelin te bouwen

Een boodschap van Mark Darrah en Matthew Goldman - The Dread Wolf Rises

Electronic Arts Inc.
7-dec-2018
We hebben al een tijd aan een nieuwe Dragon Age zitten werken, en het doet mij een groot genoegen om het bestaan van dit project te kunnen aankondigen!
Games Gamebibliotheek Nieuws Playtesting Studio's Updates van Origin Access facebook twitter youtube instagram twitch Bladeren door games Laatste nieuws Helpcentrum EA-forums Over ons Vacatures United States United Kingdom Australia France Deutschland Italia 日本 Polska Brasil Россия España Ceska Republika Canada (En) Canada (Fr) Danmark Suomi Mexico Nederland Norge Sverige 中国 대한민국 Juridisch Online service-updates Gebruikersovereenkomst Privacy- en cookiebeleid (privacyrechten)