Battlefield V Star Wars Battlefront II FIFA 18 De Sims Madden NFL 18 Electronic Arts Home Electronics Arts Home

Abonneren en opslaan

Neem EA Access Lid worden van Origin Access

Voordelen voor leden: EA Play en meer

Ontdek het laatste nieuws over EA PLAY en wat er te wachten staat voor onze leden van Origin Access en EA Access!

Waar zullen we beginnen? EA PLAY is terug en is dit jaar groter dan ooit tevoren. En naast aankondigingen van nieuwe games hebben we geweldig nieuws met jullie te delen. Ten eerste zullen we tijdens de komende weken een gloednieuw lidmaatschapsniveau introduceren genaamd Origin Access Premier. Wat is Premier? Het is de manier om als eerste onbeperkte toegang tot nieuwe titels te krijgen. Geen proefversies, maar volledige games. Schrijf je hier in voor meer informatie over Origin Access Premier.*

We voegen ook een aantal geweldige games toe die onze leden zoveel kunnen spelen als ze willen, waaronder de succesvolle Need for Speed™ Payback. Nog geen lid? Geen probleem, je kan Origin Access 7 dagen lang gratis uitproberen**. Schijf je vanaf nu tot en met 17 juni in en duik middenin meer dan 100 titels, waaronder de laatste:

  • Need for Speed Payback
  • Inside
  • This is The Police
  • The Surge
  • Limbo
  • Duskers
  • Alwa's Awakening
  • The Sexy Brutale
  • Sundered

Daarnaast kunnen leden de gloednieuwe Unravel™ Two 10 uur lang uitproberen op pc of Xbox One. Begin je nieuwe Yarny-avontuur en ontvang 10% korting wanneer je de volledige game koopt.

Maar wacht, er is nog meer! Kom je dit jaar naar EA PLAY? Pleeg dan een bezoekje aan de lounge van Origin Access en EA Access en geniet van de laatste geweldige games op Origin Access en EA Access. En leden kunnen langskomen voor exclusieve (en geweldige) swag!

Maak je geen zorgen als je niet helemaal naar Hollywood kunt komen, want EA PLAY organiseert een livestream-evenement op Twitch waarin al je favoriete gamers meer dan 100 uur aan onze beste games van EA Access en Origin Access zullen spelen.

Blijf op de hoogte van alles dat met EA Play te maken heeft via EA.com, ons YouTube-kanaal, onze Facebook-pagina of volg ons op Twitter en Instagram.

 *ER ZIJN BEPAALDE VOORWAARDEN EN BEPERKINGEN VAN TOEPASSING. KIJK OP origin.com/nl-nl/origin-access/terms VOOR MEER INFORMATIE. *

Disclaimer voor gratis proefversie van WW:

**De gratis proefversie begint op 9 juni 2018 en eindigt op 17 juni 2018. Eén gratis proefperiode per EA-account. Na de proefperiode worden de huidige maandelijkse of jaarlijkse lidmaatschapskosten voor Origin Access gefactureerd. Annuleer tijdens de proefperiode zonder kosten.

Gerelateerd nieuws

De vieringen van Madden NFL 19

Electronic Arts Inc.
11-jun-2018

Een beweging naar de toekomst: de nieuwe Real Player Motion Technology

Electronic Arts Inc.
11-jun-2018

Groet aan de superfans: Hoe de wereld de FIFA World Cup beleeft

Electronic Arts Inc.
10-jun-2018
Contentmakers uit de wereldwijde FIFA-community bespreken de manier waarop The World's Game tijdens de 2018 FIFA World Cup™ wordt beleefd
Games Gamebibliotheek Nieuws Playtesting facebook twitter youtube instagram twitch Bladeren door games Laatste nieuws Helpcentrum EA-forums Over ons Vacatures United States United Kingdom Australia France Deutschland Italia 日本 Polska Brasil Россия España Ceska Republika Canada (En) Canada (Fr) Danmark Suomi Mexico Nederland Norge Sverige 中国 대한민국 Juridisch Online service-updates Gebruikersovereenkomst Privacy- en cookiebeleid (privacyrechten)