Battlefield V FIFA 19 Madden NFL 19 De Sims Anthem Electronic Arts Home Electronics Arts Home

Lid worden en opslaan

Neem EA Access Lid worden van Origin Access

Paris Games Week 2017, door de spelers

Herleef de Paris Games Week 2017 vanuit de ogen van onze spelers, met verhalen en reacties vanuit de stands van EA.

Paris Games Week is net voorbij, na zeven drukke dagen op Parc des expositions in Parijs. Net zoals ieder jaar zijn talloze spelers met vrienden en familie langsgekomen om de laatste games uit te proberen en een van de beste consumentenshows ter wereld mee te maken.

Voor deze achtste editie zijn er bijna 304.000 mensen komen opdagen om de passie en diversiteit van de games-industrie te vieren, met de aanwezigheid van 182 tentoonstellingen die het verleden, het heden en de toekomst van videogames vertegenwoordigden.

Het evenement nam bijna 80.000 vierkante meter in beslag en was, met name dankzij de PlayStation European Conference en het "Paris Games Week Symphonic"-concert, voor het eerst ook aanwezig op andere locaties in Parijs.

Er zijn veel intense wedstrijden gespeeld bij de stand van FIFA 18

 

We hebben een aantal van onze fans gevraagd om hun mening over de show en de games van EA te geven.

Jeremy, 28 jaar oud.

"Voor mij is Paris Games Week de perfecte gelegenheid om games te proberen die nog niet zijn uitgekomen. Dit jaar keek ik ernaar uit om de laatste games voor de Nintendo Switch te spelen, zoals Super Mario Odyssey en natuurlijk Star Wars Battlefront II, wat er geweldig uitziet. Dit is het derde jaar dat ik hier ben en ik heb er wederom enorm van genoten!"

Een snelle blik op de stand Star Wars Battlefront II voordat hij werd geopend.

 

Margaux, 19 jaar oud.

"We zijn hier met een groepje vrienden om een toffe tijd te beleven tijdens de feestdagen! Het is geweldig om al deze stands met prachtige decoraties, enorme beeldschermen en luide muziek te zien. Alles is gemaakt om je de hele dag hier te houden. Ook al hebben we FIFA 18 allemaal thuis ook al, we wilden hier toch een paar wedstrijden spelen. De beursvloer van Sony is echt goed ontworpen en deze enorme X-Wing is helemaal geweldig!"

Ongeveer 30.000 spelers hebben EA-games gespeeld tijdens Paris Games Week.

 

Mehdi, 14 jaar oud.

"Dit is mijn eerste keer hier en ik ben samen met mijn vader gekomen. Ik vind het echt gaaf hoe groot alles hier is! Ik kan niet wachten om FIFA 18 op de Switch te spelen. Mijn vader heeft meer interesse in racegames, dus misschien gaan we Need for Speed ook proberen. Ik weet dat er ook een plaats is die speciaal is gemaakt voor kinderen en retro-gaming."

Bij de EA-stand krijgen spelers hun eigen geprinte FUT-voorwerp.

 

Catherine, 31 jaar oud.

"Het evenement is gewoon GE-WEL-DIG. Alle verklede jongeren, de games, de stands en de lichtshows... Ik heb nog nooit zoiets meegemaakt op een consumentenbeurs. Ik ben geen enorme fan van gamen, maar ik was gewoon nieuwsgierig omdat iedereen het hierover heeft. Ik snap nou absoluut waarom. Ik kom volgend jaar waarschijnlijk weer terug met mijn neefje."

Spelers grijpen de kans om Need for Speed Payback te spelen voor de release op 10 november.

 

Paris Games Week eindigde afgelopen zondag en EA was trots om dit jaar deel te nemen.

We hopen dat al onze spelers van de beurs hebben genoten en hopen iedereen volgend jaar weer te zien voor meer games en verrassingen!  

Tot de volgende keer bij Paris Games Week.

Gerelateerd nieuws

De Sims FreePlay implementeert Augmented Reality in Trendy Tuin

Electronic Arts Inc.
15-okt-2018
Bekijk als een van de eersten de nieuwe AR-feature waarmee spelers het droomhuis van hun Sim tot leven kunnen zien komen.

De Sims 4-streamer die je niet mag missen: RoryPlays

Electronic Arts Inc.
10-okt-2018
Een interview met De Sims 4-streamer RoryPlays, over haar liefde voor games, haar familie en advies voor beginnende streamers

Een kijkje achter de schermen bij de ontwikkeling van SimCity BuildIt Regio…

Electronic Arts Inc.
1-okt-2018
Game GM Inka Vikman bespreekt de speluitbreiding van SimCity Buildit met prachtige gebieden.
Games Gamebibliotheek Nieuws Playtesting Studio's Updates van Origin Access facebook twitter youtube instagram twitch Bladeren door games Laatste nieuws Helpcentrum EA-forums Over ons Vacatures United States United Kingdom Australia France Deutschland Italia 日本 Polska Brasil Россия España Ceska Republika Canada (En) Canada (Fr) Danmark Suomi Mexico Nederland Norge Sverige 中国 대한민국 Juridisch Online service-updates Gebruikersovereenkomst Privacy- en cookiebeleid (privacyrechten)