Novinky FIFA 20 Apex Legends Star Wars Jedi: Fallen Order™ The Sims 4 Battlefield V Anthem Sea Of Solitude Electronic Arts – Domovská stránka Electronic Arts – Domovská stránka Procházet hry Knihovna Bezplatné hry (F2P) Nakupovat na Originu O společnosti EA Novinky Studia Kariéra Nápověda Fórum gamescom 2019 Hry Bezplatné hry (F2P) Nakupovat na Originu Informace Nápověda Fórum Zpravodaj gamescom 2019 Staňte se členem EA Access Přidejte se ke službě Origin Access

EA PLAY 2019: V hlavní roli hry

Připojte se k oslavě her za doprovodu živých streamů, premiérových ukázek a dalších lákadel ve dnech 8. až 9. 6. 2019 v Hollywood Palladium!

Letos se bude konat čtvrtý ročník EA PLAY. Co jsme ze začátku brali jako spíše komornější oslavu hraní, se postupem času proměnilo v neuvěřitelnou výstavu, na kterou se každý rok těšíme více a více. Jsme neskonale vděční za všechny naše fanoušky, kteří se k nám připojili, a těšíme se, že letošní ročník bude zase o stupeň lepší.

V tomto roce plánujeme méně mluvit a více hrát a celou akci EA PLAY zaměřit na to hlavní: naše hráčské komunity a tituly, které tak zbožňujete.

  • Premiérové ukázky některých našich největších her.
  • Exkluzivní obsah od některých z nejoblíbenějších tvůrců na světě.
  • Vstup je pro všechny zdarma.

Víkendy jsou určené k hraní, proto jsme fanfest EA PLAY přesunuli pro letošek na sobotu 8. června a neděli 9. června. Hráči si tak budou moct na vlastní kůži vyzkoušet naše hry. Tvůrci obsahu budou taktéž streamovat živě z naší Creator's Cave v Hollywood Palladium, takže zkrátka nepřijdou ani naši hráči sledující vše on-line. Domovem pro veškerý on-line obsah z EA PLAY se stane web EA.com. Hráči nahlédnou pod pokličku našich titulů prostřednictvím exkluzivních záběrů z her, rozhovorů s vývojáři a žhavých novinek.

Ale to by pro dnešek stačilo, v následujících měsících vám toho ukážeme mnohem víc.

Lístky budou dostupné příští měsíc a v následujících týdnech a měsících vás budeme zásobovat dalšími a dalšími novinkami o EA PLAY 2019, včetně informací o hrách, možnostech rezervace vstupenek, časovém harmonogramu a dalších záležitostech.

Jak zůstanete v obraze? Registrujte se k odběru zpravodaje nebo nás sledujte na Twitteru (https://twitter.com/ea) a Facebooku (https://www.facebook.com/EA).

Související aktuality

Jak hlásit toxicitu v komunitě

Electronic Arts Inc.
2.8.2019
EA má pro všechny hráče nástroje k hlášení problémů s toxicitou v komunitě.

Summit o budování zdravých komunit

Electronic Arts Inc.
13.6.2019

Společně za hraní pro všechny

Electronic Arts Inc.
3.6.2019
EA daruje 1 milion $ s cílem podpořit vytvoření světa otevřeného a přístupného všem
Vedoucí pracovníci Tisk Investoři Playtesting – Testování her Aktualizace služby Origin Access Stav on-line služeb facebook twitter youtube instagram twitch Procházet hry Informace Zákaznická podpora Nakupovat na Originu United States United Kingdom Australia France Deutschland Italia 日本 Polska Brasil Россия España Česko Canada (En) Canada (Fr) Danmark Suomi Mexico Nederland Norge Sverige 中国 대한민국 繁體中文 Právní informace Uživatelská smlouva Zásady nakládání s osobními údaji a soubory cookie (právo na soukromí)