Novinky FIFA 20 Apex Legends Star Wars Jedi: Fallen Order™ The Sims 4 Battlefield V Anthem Sea Of Solitude Electronic Arts – Domovská stránka Electronic Arts – Domovská stránka Procházet hry Knihovna Bezplatné hry (F2P) Nakupovat na Originu Novinky o hrách v předplatném Origin Access O společnosti EA Novinky Studia Kariéra Nápověda Fórum Hry Bezplatné hry (F2P) Nakupovat na Originu Origin Access Aktualizace hry O nás Nápověda Fórum Zpravodaj Staňte se členem EA Access Přidejte se ke službě Origin Access

Dopisy z fronty: Novinky z Battlefieldu V s Ryanem McArthurem

Vedoucí producent DICE vám přináší aktuální informace nejen o soutěžním hraní, nových mapách a frakcích.

Zdravím všechny hráče!

Dopis z fronty je dnes plný zajímavých věcí. Pojďme se podívat na…

Aktuální stav Battlefieldu™ V*

Od nedávného představení 4. kapitoly: Defying the Odds jsme už stihli přidat nové mapy, drobná vylepšení a herní odměny – takovýto posun hry dále nás vážně moc baví. S novou kapitolou se však objevilo i pár nedostatků, co se celkové kvality herního zážitku týče. Pilně pracujeme na tom, abychom tyto problémy odstranili aktualizacemi, a budeme v tom pokračovat, dokud Battlefield V nebude zase takový, jaký by být měl. Rozšiřování a vylepšování multiplayeru je pro nás naprosto klíčové. Proto je práce na opravách jasnou prioritou. Nadále věnujeme pozornost a čas vytváření skvělého obsahu, jaký si naši hráči zaslouží.

Nadcházející aktualizace 4.4 obsahuje opravy záseků, špatné synchronizace hitboxů a také pár vylepšení komunikační růžice. Několik příštích aktualizací posílí stabilitu hry, zpřehlední zobrazované poškození a nabídne řadu dalších vylepšení dle přání naší komunity. Aktualizace 4.4 také přinese dvě nové mapy pro pěší vojsko a novou maximální hodnost. Nově budete moci překonat hodnost 50 a získávat zkušenosti až do úrovně 500. Jestli vám tahle novinka utekla, více se o ní dočtete zde.

Mapa Al Sundan a další aktualizace

Vidět vás v akci na severoafrickém bojišti Al Sundan je skvělé – a víme, že trpělivě čekáte, až si budete moci mapuz užít i v dalších herních režimech. Mapa ještě není dostupná ve všech režimech, pro které jsme ji zamýšleli, a to kvůli nežádoucím potížím se 4. kapitolou, jež vedly k nezvyklému a zatím nevyřešenému problému s grafikou. Aktuálně můžete Al Sundan hrát bez grafických potíží v režimu Squad Conquest a Team Deathmatch, ale samozřejmě chceme, aby mapa fungovala ve všech zamýšlených režimech, včetně Conquestu, pro nějž se tato poušť jinak skvěle hodí. Opravu chystá náš tým do verze 4.6 příští měsíc, ale ještě to nemůžeme definitivně potvrdit, protože se nejprve chceme ujistit, zda všechno funguje tak, jak má, a nedochází k problémům zase někde jinde, jak se v minulosti občas stávalo.

Provence a Lofoty

Podívejme se dále na nové akční mapy pro pěchotu, Provence a Lofoty, které připravilo studio DICE LA. Tato bojiště, navržena speciálně pro fanoušky taktických soubojů na malém prostoru, vás zavedou do uliček okupované Francie a do bitevní vřavy na dvou norských ostrovech. Po mapě se pohybují pouze pěšáci, k dispozici mají několik cest k obkličovacím manévrům, ale musejí si dávat pozor, aby sami nebyli přepadeni.

Obě mapy se objeví v aktualizaci 4.4, a to nejprve se dvěma herními režimy – Squad Conquestem a Team Deathmatchem. Tento týden se na gamescomu v německém Kolíně nad Rýnem sjedou novináři, herní publicisti a streameři Battlefieldu, aby si mapy poprvé vyzkoušeli a sdělili světu, co na ně říkají.

Novinky ze světa soutěžního Battlefieldu V

Náročná práce na vylepšování herní kvality a novém obsahu nás vedla k tomu, že oproti původnímu plánu nepředstavíme soutěžní režim 5v5. Bylo to těžké rozhodnutí, ale šlo o zásadní krok ve prospěch rychlých oprav a herních obsahu. Přesto však dál pracujeme na soutěžním pojetí Battlefieldu. Víme, že už teď mezi sebou část hráčů soutěží, a snažíme se to podporovat. Chceme s hráči více spolupracovat, abychom jim pomohli vylepšit dostupné nástroje a zážitek ze hry. Tímto způsobem můžeme lépe podpořit již existující svět soutěžního Battlefieldu V.

Díky této změně priorit můžeme vytvářet slíbený nový obsah a obměňovat existující herní režimy, což hráči jistě ocení. 

Klasická mapa v novém hávu a návrat do Tichomoří

V zářijové aktualizaci 4.6 vám nabídneme mapu Operation Underground v režimech Conquest, Team Deathmatch, Breakthrough a Squad Conquest. Po omezenou dobu bude později v Tides of War na této mapě dostupný i Rush. Mapa představuje nové pojetí Operation Métro a při interním testováním si s ní užíváme plno zábavy. Pracuje na ní i autor původní předlohy, a přestože na vás dýchne známá atmosféra Métra, kterou si dlouholetí fanoušci série dozajista užijí, herní zážitek je něco zbrusu nového.

Poté přesuneme pozornost do Tichomoří a vrátíme se na Iwodžimu a další dvě výsadková místa. Bude to veledůležitá aktualizace této kapitoly s novými mapami, zbraněmi, vozidly, frakcemi a grafikou.

Častější a otevřenější komunikace

Vylepšování herního zážitku je pro nás samozřejmě důležité. Stejně zásadní jsou způsob a míra komunikace. Od nynějška pro vás blog „Dopisy z fronty“ budeme chystat každý měsíc. Dozvíte se v něm podrobné informace o všem, co se děje v zákulisí. Komunitní manažeři Battlefieldu, Adam Freeman a Jeff Braddock budou psát o aktualitách ještě častěji – denně a týdně. Naším cílem je zvýšit frekvenci příspěvků v novinkách přímo ve hře, na stránce Battlefieldu V na diskuzním fóru Battlefieldu nebo na subredditu Battlefieldu V, kde můžete odebírat informace a komunikovat s námi.

Tak zase příště.

– Ryan McArthur, vedoucí producent

 

Zapojte se v Battlefieldu™ V Deluxe či Standard do největšího konfliktu lidstva na platformách Xbox One, PlayStation®4 a PC. Zahrajte si plnou verzi hry s Origin Access Premier nebo si ji nejprve na 10 hodin vyzkoušejte přes službu EA Access nebo Origin Access Basic**.

Přihlaste se ještě dnes k e-mailovému odběru aktualit, exkluzivního obsahu a informací o jedinečných nabídkách ze světa Battlefieldu (včetně dalších zpráv o událostech, produktech a promo akcích společnosti EA).

Sledujte Battlefield na Twitteru a Instagramu, dejte nám like na Facebooku a přihlaste se k našemu kanálu na YouTube. Přidejte se ke komunitě Battlefieldu na fórech Battlefieldu a diskutujte s námi na Redditu a Discordu.

Informace se mohou změnit, protože nasloucháme vašim podnětům a naši živou službu a její obsah nadále vyvíjíme a obohacujeme. Vždy budeme usilovat o to, abychom naši komunitu co nejvíce informovali. Další informace najdete na stránce Aktuální změny v provozu on-line služeb na https://www.ea.com/cs-cz/service-updates.

*KE HRANÍ MŮŽE BÝT VYŽADOVÁNO PEVNÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU.

**PLATÍ VÝJIMKY A OMEZENÍ V SOULADU SE SMLUVNÍMI PODMÍNKAMI. PODROBNOSTI NA https://www.ea.com/cs-cz/ea-access/terms A origin.com/store/origin-access/terms.

Související aktuality

Mapy Battlefieldu V: Operation Underground

Battlefield V
1.10.2019
Vrhněte se do tunelů metra ve válkou rozcupovaném německém městě a využijte zkušenosti, spolupráci a znalost terénu k tomu, abyste přežili.

Vše, co potřebujete vědět o Battlefestu 2019

Battlefield V
1.10.2019
Zapojte se do říjnových oslav – postavte se výzvám a získejte odměny.

Battlefield V Tides of War, 4. kapitola: Defying the Odds – poznámky k 5. a…

Battlefield V
26.9.2019
Novinky, změny a opravy v aktualizaci 4.6
Vedoucí pracovníci Tisk Investoři Playtesting – Testování her Aktualizace služby Origin Access facebook twitter youtube instagram twitch Procházet hry O nás Zákaznická podpora Nakupovat na Originu United States United Kingdom Australia France Deutschland Italia 日本 Polska Brasil Россия España Česko Canada (En) Canada (Fr) Danmark Suomi Mexico Nederland Norge Sverige 中国 대한민국 繁體中文 Právní informace Uživatelská smlouva Zásady nakládání s osobními údaji a soubory cookie (právo na soukromí) Stav on-line služeb